SIST EN IEC 62614-1:2020

Oznaka standarda: SIST EN IEC 62614-1:2020
Koda projekta: 69743
Organizacija: SIST
Naslov (angleški): Fibre optics - Multimode Launch condition - Part 1: Launch condition requirements for measuring multimode attenuation (IEC 62614-1:2020)
Naslov (slovenski): Optična vlakna - Mnogorodovni vzbujalni pogoj - 1. del: Zahteve vzbujalnega pogoja za merjenje mnogorodovnega slabljenja (IEC 62614-1:2020)
Če kupite standardizacijski dokument v .pdf formatu prek spletne prodaje, vam nudimo 10% popust pri spodnji ceni brez DDV. Cenik SIST
Dokumenti
Ime Jezik Status Cena Dodaj v košarico
SIST EN IEC 62614-1:2020 angleški jezik Active SIST-D: 53.24 EUR
PDF
Papir
Tehnični odbor: MOC - Mobilne komunikacije
ICS: 33.180.10
Status: Objavljen
Objavljen: 01-okt-2020
Refer. št. objave: Sporocila 2020-10
Referenčna oznaka: EN IEC 62614-1:2020
Področje projekta (angleško): This part of IEC 62614 describes the launch condition requirements used for measuring multimode attenuation in passive components and in installed cable plants. In this document, the fibre types that are addressed include category A1-OMx, where x = 2, 3, 4 and 5 (50 μm/125 μm), and A1-OM1 (62,5 μm/125 μm) multimode fibres, as specified in IEC 60793-2-10. The nominal test wavelengths detailed are 850 nm and 1 300 nm. This document can be suitable for multimode attenuation measurements for other multimode categories and/or other wavelengths, but the source condition for other categories and wavelengths are not defined here. The purpose of these requirements is as follows: • to ensure consistency of field measurements when different types of test equipment are used; • to ensure consistency of factory measurements when different types of test equipment are used; • to ensure consistency of field measurements when compared with factory measurements. This document describes launch condition requirements for optical attenuation using sources with a controlled encircled flux (EF).
Povezava na standarde
Povezava Ime Datum
Revidiran SIST EN 62614:2010 - Optična vlakna - Zahteve za meritve večrodovnega slabljenja pred začetkom proizvodnje (IEC 62614:2010) 21-jul-2020
Nadomešča SIST EN 62614:2010 - Optična vlakna - Zahteve za meritve večrodovnega slabljenja pred začetkom proizvodnje (IEC 62614:2010) 11-avg-2020


• Slovenski standardi SIST s cenovnim razredom AC so popravki standardov in so v večini primerov brezplačni.

• Slovenski standardi SIST s cenovnim razredom AP so privzeti tuji standardi, katerih sestavni del je izvirni standard, ki ga moramo pridobiti pri izdajatelju v tujini. Naročilo pošljite na: prodaja@sist.si.

Najbolje prodajani standardi